Home»Blog»ÚNAVA STRES A DEPRESE JAK NA NĚ?

ÚNAVA STRES A DEPRESE JAK NA NĚ?

Únava, stres a deprese

Myslíte si, že jste v tom samotní? Nebojte, nejste, je nás opravdu hodně, kteří s některou z těchto nemocí bojují. Dobrá zpráva je, že se jím dá předcházet i pomocí čistě přírodních a hlavně zdravých doplňků stravy. Ano i já miluji kávu na litry a čokoládu na kila:), ale i tak mě tyto dvě milované věci nezachrání od věčné únavy, kterou mi způsobuje roztroušená skleróza. S únavou přichází i stav takové “nevrlosti”, podráždění, nic mě nebaví a nejraději bych se jen ukryla do postele pod deku :(…….ale od těchto stavů mě “osvobodilo” kozí kolostrum.

Kvalitní kozí kolostrum může pomoci při stavech únavy, stresu a depresích

Každý z nás je jiný, každý má jiný bio-rytmus. Někdo se unaví rychleji, a to jak fyzicky, tak psychicky, někdo vydrží více a tyto problémy se ho netýkají. Ti co tyto problémy při dnešním rychlém životním tempu mají, se nemají za co stydět. Deprese je emocionální stav, který přichází s nadměrným stresem a nakonec má negativní vliv na osobní motivaci, způsob myšlení a chování. Bohužel deprese mohou mít značný vliv i na každodenní život pacientů. Je to nemoc jako každá jiná a je dobré jí řešit, stejně tak jako únavu a stres, které mohou dát podnět ke vzniku i dalších jiných vážných onemocnění. Kvalitní kozí kolostrum opravdu může pomoci při stavech únavy, stresu a depresích. Vědci zjistili z pozorování klidného a uvolněného stavu mláďat všech savců po požití prvního mateřského mléka/kolostra, že se v kolostru nachází enzym, který dokáže organismus celkově zklidnit a ovlivňuje i psychickou rovnováhu. Příroda to prostě umí dokonale zařídit :). Tedy kvalitní kolostrum sbírané pár hodin po porodu mláďat a kvalitně zpracované, obsahuje tento enzym, který Vám dokáže pomoci.

Kolostrum je doporučováno užívat při nadměrné únavě nebo depresivních stavech

Kolostrum je doporučováno užívat při nadměrné únavě nebo depresivních stavech. Působí i jako prevence různých neurologických onemocnění, jako je roztroušená skleróza nebo jiné choroby přicházející s vyšším věkem. Příznivě ovlivňuje psychickou rovnováhu a celkově zklidňuje organismus. Sama to mohu jen potvrdit a kozí kolostrum od společnosti Betula víc než doporučit :).

Dejte “vale” únavě, stresu i depresím pomocí přírodního kozího kolostra:)

Vaše Colostrium.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

×