Home»Blog»Trápí vás nebo vaše děti alergie?

Trápí vás nebo vaše děti alergie?

Mne trápily velmi dlouho a to jak alergie na prach, tak pylová. Na začátku jara se z toho stával „horor“ i přes léky na alergie, které její projevy mají zmírnit. Moje spotřeba kapesníčků narostla v tomto období na kamióny:) a malovat se a dělat si make-up bylo úplně zbytečné, což bylo nakonec vždycky to poslední, co mě v tomto období trápilo. Alergie dokáže člověka opravdu potrápit, ale to Vám, pokud čtete tento článek, asi nemusím vyprávět:).

Co je vlastně alergie?

 

Ano už jsme opět u té stejné otázky….. a opět na ní existuje stejná odpověď: alergie je problém s imunitou. Ale dobrá zpráva:) ano je tady možnost i přírodní cestou alergiím předcházet a jejich projevy mírnit, nebo je dokonce vyléčit úplně:). Důležitá je prevence a budování si zdravé imunity.

 

Alergie vznikají, pokud nám nefunguje správně náš imunitní systém.

 

Proč by mělo pomoci kolostrum i na alergii?

 

Je to snadné:) kozy, u kterých společnost Betula sbírá kolostrum, žijí ve volné přírodě, tím jejich imunitní systém získává obranné látky proti hyperreakci imunitního systému na dráždivé látky jako jsou i pyly. Díky tomu následně i kolostrum od těchto zvířátek v sobě obsahuje veškeré obranné látky, které působí proti pylové alergii. Tyto alergické reakce redukuje především imunoglobulin IgE.

 

Jak kolostrum při alergiích užívat?

 

Kolostrum je dar z přírody, jak jsme psali v předchozím článku. Při jeho dlouhodobém užívání Vám pomůže ke správně fungující imunitě, která je klíčem k prevenci před nemocemi, a to i jakou je právě alergie. U alergií je možné kolostrum užívat i pro zmírnění jejích projevů přímo v průběhu, zde doporučujeme zvýšit doporučené denní dávkování a to klidně až na 7 tbl denně. Nemusíte se bát, kozí kolostrum Betula je 100% přírodní produkt a není možné se s ním předávkovat a nemá ani žádné vedlejší účinky:).

Přejeme Vám krásné jaro bez alergií:)

Vaše Colostrium.com

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

×