Home»Blog»Spojili jsme se s Bauer Ski Teamem!

Spojili jsme se s Bauer Ski Teamem!

Spojili jsme se s profesionály, na které se můžeme spolehnout. Již brzy do běžecké stopy vyrazí tým Lukáše Bauera. Často se nás ptáte, jak vzniklo spojení mezi tímto týmem a námi.

Lukáše známe osobně mnoho let, a byli jsme často při tom, když onemocnění negativně ovlivnilo jeho sportovní kariéru. Ve chvíli, kdy jsme se seznámili s partou českých nadšenců vyrábějících skvělé doplňky stravy pro imunitu a podporu sportovního výkonu, nás napadlo, že tyto produkty mohou Lukášovi výrazně pomoci. Obecně je totiž obtížné používat běžná farmaka v aktivní sportovní kariéře. Vždy existuje riziko, že negativně ovlivní dopingové testy.

Lukášovi se po ukončení jeho reprezentační kariéry podařilo sestavit skupinu výborných závodníků, kteří má ty nejvyšší cíle v soutěži Visma Ski Classics. Jsou to profesionálové a bojovníci, a díky skvělým produktům společnosti Betula Pendula, kozímu kolostru a vodíkové vodě se budeme snažit udržet jejich zdraví a kondici v té nejlepší formě po celou sezónu.

V Lukášově týmu září především Kateřina Smutná a my věříme, že i ona se spolu s dalšími členy týmu stane motivací a vzorem pro ostatní nejen vrcholové sportovce, mládež, a to jednak pro své výkony, ale také profesionalitu, se kterou pečuje o své zdraví.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

×