Home»Blog»Osobní zkušenost jak vyzrát na bolavá záda

Osobní zkušenost jak vyzrát na bolavá záda

Dnes nebude článek o ničem oficiálním, lékařsky podloženém, ale pouze o mé osobní zkušenosti s kozím kolostrem a vodíkovou vodou při mé útrpné bolesti zad:). Jak jsem psala v předchozím příspěvku „o nás“ mám diagnostikovanou roztroušenou sklerózu a aplikuji bio léčbu a k této léčbě jsem dlouho hledala vhodný přírodní produkt, který by mi pomohl. Po dlouhých letech jsem našla kozí kolostrum a vodíkovou vodu českého výrobce. Tyto dva produkty mi doteď opravdu velmi pomáhaly s mou nemocí, ale to, že mi pomohou i při bolesti zad???:))). To mě opět nutí se s Vámi o to podělit, kdyby měl někdo stejný problém a bojoval s tím tak jako já…….

Začalo to tím, že jsem opět nestíhala věnovat se sama sobě a přestala jsem cvičit, až mě začala bolest kyčel. Ta bolest postupně přerostla až do celé pravé strany a téměř znecitlivěla pravou nohu. Moje nejúžasnější paní doktorka v Motole si mne ihned pozvala na návštěvu s tím, aby to nebyla attaka, ale ona nebyla….je to problém s ploténkou….no vždycky přijde nějaký bonus k nemoci, která Vás trápí, že ano:)? Dostala jsem kortikoidy, které vím, že velmi špatně snáším a mám snad všechny nežádoucí vedlejší příznaky, které příbalový leták obsahuje a možná i další, které na tyto léky snad ani nikdo jiný nemá. Už jenom když se řekne kortikoidy, tak jsem schopná místo nich se sebou radši začít něco intenzivně dělat:)….tímhle slovem by mě měl strašit osobní trenér ve fitku:). Po jednom dni užívání kdy se potvrdilo, že to prostě u mě s kortikoidy nepůjde, jsme se s paní doktorkou domluvily, že to zkusíme bez nich, ale s cvičením. Ke cvičení jsem si sama naordinovala 10 tablet kozího kolostra denně a 4x týdně vodíkovou vodu  Aqua stamina. Do jednoho týdne jsem měla zpátky normálně citlivou nohu, záda cítím, ale jenom pokud nosím těžké věci…třeba kabelku (ženy pochopí:))), ale to zlepšení je obrovské.

Pokud trpíte na bolesti zad a ta bolest Vás omezuje stejně tak, jako omezovala mne, já za sebe nemohu jinak, než i na to doporučit kozí kolostrum a vodíkovou vodu….a samozřejmě cvičení, bez toho to asi nepůjde….bohužel:).

Všem přeji hezký den bez bolavých zad:),

Anina

Colostrium.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

×