Home»Blog»S kozím kolostrem a vodíkovou vodou se cítím, jako bych žádný závod nejela 😊

S kozím kolostrem a vodíkovou vodou se cítím, jako bych žádný závod nejela 😊

S kolostrem jsem měla zkušenosti již dříve, ale kozí kolostrum od firmy Colostrium řadím na první místo vzhledem k jeho kvalitě.

Začátkem prosince, dva dny před závodem La Sgambeda na 35 km v italském Livignu  jsem cítila, že se o mě pokouší nějaká viróza. Byla jsem unavená, hlavně svalově, ale i celkově, a tak jsem začala okamžitě užívat kozí kolostrum 3×5 kapslí denně. Do závodu jsem nastoupila s cílem ho hlavně dojet a trochu bodovat. Na to, že jsem ten závod dva dny před startem viděla ztracený, tak dopadl výborně. Obsadila jsem super 2. místo necelou vteřinu za první Švédkou 😊. Zní to až neuvěřitelně, po závodě jsem byla velmi unavená, ale po dalších dvou dnech s kolostrem jsem se vrátila do normálu.

Od té doby ho užívám pravidelně každý den 2×1 tabletu, kolem závodu navýším dávku na 2×2 tablety, a když se necítím úplně stoprocentně, tak až 3×5 tablet denně. Konečně nemám během sezóny strach jít nakupovat, nebo být kdekoliv, kde je větší množství lidí a je velká pravděpodobnost výskytu bacilů, protože vím, že mě kolostrum podrží. Musím to zaťukat, ale od prosince jsem nebyla nemocná a doufám, že mi to vydrží minimálně do konce dubna.

S vodíkovou vodou mám podobně dobré zkušenosti. Zatím jsem měla šanci ji vyzkoušet pouze dvakrát, ale za to s dobrým výsledkem. Jednu vodu vypiji zhruba 1,5 h před startem, druhou si dám přímo do bidonu, který si vezu s sebou při závodě a tu třetí hned po dojetí do cíle. Je to skoro až neuvěřitelný, ale druhý den se cítím skoro jako bych ani žádný závod nejela 😊

Kateřina Smutná

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

×