Home»Blog»Má tak trošku osobní “zpověď” jak mi v tuto dobu pomáhá kozí kolostrum

Má tak trošku osobní “zpověď” jak mi v tuto dobu pomáhá kozí kolostrum

Dneska to bude velmi osobní pohled na kozí kolostrum, jak mi pomáhá v tuto dobu. Vy co nás sledujete, tak víte, že tyto stránky vznikly za účelem šíření opravdu kvalitního produktu, který dokáže rychle a hlavně dlouhodobě pomáhat, a to i při onemocnění jako je roztroušená skleróza, která mi byla před lety diagnostikována.

Přišla jsem o práci

Mojí hlavní pracovní činností je…no spíše nyní byla cestovní agentura. Pandemie všechno zničila, a po mnoha letech budování si důvěry s klienty je během chvilky všechno pryč. Jak se k tomu postavit, zvlášť když víte, že stres je pro vás při roztroušené skleróze úhlavní nepřítel? Každý den se vůbec snažíte vstát, naladit se na pozitivní myšlení, že se to nějak zvládne, ale všechno to na vás padá. Po tolika letech nemáte práci a konec tohohle šílenství je v nedohlednu.

Co teď?

Řekla jsem si, že se sebou musím něco dělat, že kuli stresu ze ztráty zaměstnání přeci neskončím na invalidním vozíku. Nastavila jsem si ve své hlavě jako hlavní prioritu své zdraví. Když budu zdravá a „plně funkční“, tak nějaká práce zase bude.

Jako první jsem si zvýšila dávkování kolostra. Dlouhou dobu mi pomáhá, a co je hlavní nevzniká na něm návyk, tedy i po asi 3 letech užívání mi účinně a rychle „zabere“. Z původních 2 tbl denně jsem nyní na dávkování 7 tbl denně. Navíc tím, že jde o 100% přírodní produkt, kvalitní produkt, kde je jen 100% kozí kolostrum žádné další jiné umělé látky, ho mé tělo přijme a maximálně využije. U jiných vitamínů, které také užívám D, B, omega se toto neděje. Vždy velkou část tělo vyloučí. Je jednoduché proč, toto kozí kolostrum není uměle vyráběno, pasterizováno, ani konzervováno. Je sbíráno jen na českých a slovenských bio farmách, šetrně zpracováno lyofilizací, čímž si zachová 100% všech svých účinných látek. Lidskému tělu je proto tak přirozené.

V čem mi kolostrum pomáhá?

Potřebovala jsem se sebou začít něco dělat, zabavit mozek při této situaci, ale při roztroušené skleróze, kdy je únava velký problém, jste kolikrát rádi, že obstaráte běžné věci, natož cvičit. Sport mi, ale celý život přináší radost, proto jsem si navýšila dávkování kozího kolostra, abych mohla začít cvičit. Kozí kolostrum velmi účinně odbourá únavu. A díky růstovému faktoru po něm rostou i svaly. Tak doufám, že mi při tomto dávkování rychle narostou, a zvlášť na břiše:).

Další důležitou funkcí kozího kolostra jsou účinné látky pro náš imunitní systém. Dlouhodobé budování imunity by mělo být základem pro každého z nás, potom nás nemůže zaskočit třeba i rýma, nebo chřipka, když se ochladí. Pro mne je to s mou nemocí o to důležitější, protože při biologické léčbě nesmím užívat běžné léky na chřipku a podobné nemoci. Kolostrum je pro mne v tomto směru úplnou záchranou, je možné ho užívat i při biologické léčbě. Když cítím, že mne například začíná bolet v krku, nebo že na mě něco leze tak rychle zvýším dávkování a zatím mi vždy velmi rychle zabralo. Navíc nyní v době covid 19 se nechci bát jít mezi lidi, třeba jen na nákup, nechci se zavírat doma. Kozí kolostrum je takový můj „ochranný štít“ mé imunity.

A ještě jednu jeho vlastnost si neopomenu zmínit. Kozí kolostrum obsahuje přírodní serotonin. Hormon, který mi dokáže navodit pocit klidu. A to asi nyní potřebuji nejvíce. Nejen, že ve všech médiích nyní vyvolávají neustálý strach, přišla jsem o práci, ale ještě i biologická léčba způsobuje depresivní stavy. Jak při tom všem potom vůbec vstát z postele? Být aktivní a pozitivní? Moje jednoznačná odpověď je 7 tbl kozího kolostra denně:).

Dávkování

Jen upozorním, že u dávkování mluvím o množství, které funguje na mne, na mé tělo. Každý jsme jiný, unikátní, proto každému pomůže jiné dávkování. Někomu ke stejnému „štěstí“, které u mne vyvolá 7 tbl, postačí i jen 2 tbl:). Navíc se při zkoušení správné dávky u sebe nemusíte vůbec ničeho obávat, na kolostru nevzniká návyk, a nelze se s ním předávkovat.

Vyberte správně

Když zde píši, jak moc mi kozí kolostrum pomáhá, tak jako poslední zmíním to, že je ale velmi důležité zvolit kvalitní kolostrum. I v kolostrech jsou obrovské rozdíly, které jsem poznala i já jako laik při mém hledání produktu, který by mě vrátil zpátky do aktivního života. O tom jaké jsou rozdíly v kolostrech, si můžete přečíst v předchozích článcích.

Přečkejme tuto divnou dobu ve zdraví jak fyzickém, tak psychickém i díky kozímu kolostru!

Věřím, že bude líp,

Anina

Colostrium.com

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

×